Chlopak zerwał ze mną kontakt Poznaliśmy się... - Uczucia - Miłość - Dojrzewamy.pl - portal młodych kobiet i nastolatków
Darmowe gry przegladarkowe

Chlopak zerwał ze mną kontakt Poznaliśmy się...

na imprezie, pisaliśmy dzien pozniej, wszystko bylo dobrze, kiedy nagle żartowałam że musze przestac mu odpisywac zeby skupic sie na lekcjach, i nagle on napisal że zrobi to pierwszy. I od wtedy sie do mnie nie odzywa . Nie wiem co o tym myslec

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (7)

chwilę temu

nionio 2019-03-06 06:26:49

Tu nie ma co myśleć za dużo. Chłopak dał sobie z tobą spokój i tyle. Wyszedł pewnie z założenia, że skoro laska woli „tracić” czas na naukę, zamiast się z nim spotykać to szkoda jego czasu dla ciebie. Być może lepiej dla ciebie, bo wychodzi na to, że to niedojrzały gówniarz był. Dobrze robisz, że skupiasz się na nauce, bo chłopaka zdążysz jeszcze poznać niejednego.

Odpowiedz na ten komentarz

iwko24 2019-03-05 14:11:15

A co chcesz o tym mysleć? Nic nie myśl,nie utrzymuj z nim kontaktów i tyle.Widać,ze pisał z toba z grzeczności i szukał pretekstu,zeby zamilknąć.Po co ci taka znajomość? Gdyby był tobą zainteresowany to zabiegał o twoją uwagę,względy.Skoro wystarczy jedno słowo,zeby się więcej nie odezwał to świadczy tylko o jednym.Nie jest tobą zainteresowany,a ty zrób dokładnie to samo.Czy on jeden na tym świecie? Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odpowiedz na ten komentarz

blancos1986 2019-03-06 23:14:08

ktoś z tu odpowiadających na twoja wiadomość myślę, że trafił w punkt pisząc, ze być może ten chłopak wykorzystał pretekst zeby w taki oto sposób zakończyć z tobą znajomość. Można jednak tylko domniemywać o co mu tak na prawdę chodziło i co siedzi w jego głowie. WIdać nie był do końca warty zainteresowania

Odpowiedz na ten komentarz

fisherjk 2019-03-05 09:15:51

Cześć, przeczytałem uważnie Twój post i wydaje mi się mówiąc kolokwialnie to "z tej mąki chleba raczej nie będzie". Być może chłopak nie dorósł jeszcze do tej relacji, albo był pod urokiem chwili i Twoja wymówka była mu na rękę, albo może są inne powody, o których nie wiemy. Proponuję nie wiązać z nim w tym momencie żadnych nadziei, choć życie czasami nas zaskakuje i być może za jakiś czas na nowo nawiążecie bliższą znajomość. Czas pokaże.

Odpowiedz na ten komentarz

mosumi 2019-03-06 20:10:57

Może zwyczajnie był to dla niego dobry pretekst, żeby zerwać kontakt. Ewentualnie było mu przykro, że chcesz zrezygnować z rozmów z nim dla nauki. Niezależnie od powodu może rzeczywiście lepiej dla ciebie. Skoro nawet nie próbował o ciebie zabiegać, to może nie był tak naprawdę zainteresowany tobą. Zapomnij o nim i skup się na nauce, a w najmniej oczekiwanym momencie poznasz kogoś bardziej wartego uwagi.

Odpowiedz na ten komentarz

wiwi111 2019-03-05 19:12:19

Może po prostu ten chłopak nie odczytał Twojego wpisuj jako żartu, tylko wypowiedz na serio i poczuł się tym urażony i sam przestał pisac. Jak Ci bardzo zależy to po prostu pierwsza sie do niego odezwij i zobaczysz jaka bedzie jego reakcja, jak nie bedzie chcial pisać, to daj sobie spokoj z tą znajomości i nie zawracaj sobie nim głowy. A jak wyczujesz ze jest zainteresowany, to moze cos z tego bedzie.

Odpowiedz na ten komentarz

gmich2 2019-03-05 00:41:11

Ja też nie wiem co o tym myśleć? Może najnormalniej w świecie było mu na rękę to co w żartach powiedziałaś i przestał pisać. Myślę , że obrazić się nie miał o co bo nic złego nie powiedziałaś. Można wywnioskować,że nie byłaś w jego typie i że nie jest tobą zainteresowany . Potraktował ciebie jak przelotną znajomą i nic więcej. Być może jeszcze się kiedyś odezwie aby zobaczyć co u ciebie słychać.Na więcej chyba nie masz co liczyć . Jeżeli ci na tej znajomości trochę zależy to możesz od czasu do czasu coś miłego mu napisać. Nie może to być zbyt często abyś nie była nachalna. Być może za którymś razem coś ci napisze . Nie rób sobie dużych nadziei na bliższą relację bo jakoś nie chce mi się w to wierzyć.Próbować jednak zawsze warto.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.