Czy to normalne że mam 14 lat i prawie zawsze o...

21:37 śpiewam barke wersje elektro? https://www.youtube.com/watch?v=1dOt_VcbgyA

Tematy: jp2
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (1)

chwilę temu

molksiazkowy 2019-03-11 11:54:03

Hej, to zupełnie normalne. Miałem takie sąsiada co robił to samu dodatkowo w rogu ściany widział buzie w tym teńczu :) Pół bloku przychodziło po zalaniu, nawet biskupa zaprosił ale ten nie miał czasu. Przypominam że o 22 jest cisza nocna gdybyś za bardzo się wczuł. xD No i NFZ refunduje już większość leków na te dolegliwości.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.