Zaloguj się✗ Zamknij
Gdzie spędzacie wolny czas, jakie macie hobby, w...
domu lub poza domem? I ile macie lat?
Tematy: hobby
Poprzednie
pytanie: Chciał bym wyjechać za kilka lat do USA...
Następne
pytanie: Gdzie spędzacie czas w internecie?
ODPOWIEDZI (6)
chwilę temu
iwko24 2019-03-19 21:01:58
Wolontariat w schronisku dla zwierząt.Kocham zwierzęta i bardzo lubię im pomagać.Wolnego czasu nie spędzam wyłącznie dla własnych przyjemności,chociaz pomaganie zwierzętom to tez dla mnie przyjemność.Dokarmiam również wolnozyjące koty na moim osiedlu,czasem wyłapuję do sterylizacji czy kastracji,zeby ograniczyć niekontrolowane rozmnażanie.W ub. roku w UM załatwiłam dla nich piękne,ocieplone budki na zimę.Kocham to co robię.
Odpowiedz na ten komentarzMichu88bike 2019-03-19 19:31:15
Kolarstwo, siłownia, czytanie książe, gotowanie :)
Odpowiedz na ten komentarzZaloguj się by móc dodać komentarz.
Nowe pytania z kategorii Hobby: