Jak się domyślić ze chłopak się w tb kocha

Wyniki:

Odpowiedź

KOMENTARZE (5) / ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

fisherjk 2019-06-07 07:21:55

cześć, pytanie które zadałaś jest z rzędu retorycznych. Generalnie to Twoja intuicja podpowiada Tobie jakie jest nastawienie drugiej osoby względem Ciebie. Jeśli odbierasz pozytywne sygnały od niego i trwa to od pewnego czasu to wiele wskazuje na chęć zbudowania bliższej relacji. Musisz więc obserwować jego zachowanie, reakcje na różne sytuacje itd. Jeśli nadal będziesz pozytywnie do niego nastawiona to spróbuj zaaranżować jakieś spotkanie w niezobowiązującym miejscu tak aby czuć się bezpiecznie i móc sobie spokojnie z nim rozmawiać.

Odpowiedz na ten komentarz

wiwi111 2019-06-07 20:15:19

Dopoki ktoś tego nie powie, to ciężko jednoznacznie stwierdzić, ze ktoś kogoś kocha, ale są takie sygnały, ktore mogą świadczyć o tym, że komus na Tobie zalezy, trzeba tylko bacznie obserwować taką osobę, jesli chłopak szuka z Tobą kontaktu, często na Ciebie zerka, usmiecha się, stara się byc w poblizu Ciebie, to moze znaczyć, że coś do Ciebie czuje, i nie jestes mu obojętna

Odpowiedz na ten komentarz

julas0002 2019-06-06 20:39:27

Jak się domyślić że chłopak się w tobie kocha? Tak.
A na poważnie, to bacznie obserwuj jego zachowania, to jak się do Ciebie odnosi i odzywa. Nie interpretuj jego słów. Przyjmuj do siebie tylko to co powiedział jako fakt, a nie jako tekst na podryw. Jeśli nabierasz podejrzeń, to możesz spróbować wejść w flirt i zobaczyć jak wtedy się zachowuje. Możesz też go bezpośrednio zapytać o to co o Tobie sądzi, ale lepiej to robić gdy jesteś raczej pewna jego uczuć.
Pozdrawiam

Odpowiedz na ten komentarz

nionio 2019-06-07 07:14:23

Wszystko zależy od tego, ile dany chłopak ma lat. Inaczej będzie się zachowywał chłopak, który ma lat naście a inaczej taki, który jest starszy (np. pomiędzy 20-30 lat). Młodsi chłopcy jak się zakochają, to zachowują się czasami głupio w stosunku do dziewczyny, w której się zakochali. Potrafią nawet jej dokuczać albo sprawiać przykrość. Starsi natomiast traktują dziewczynę, w której się zakochali znacznie lepiej.

Odpowiedz na ten komentarz

krzysiuzaw 2019-06-08 22:53:54

powinien dawać ci jakieś sygnały, znaki, komunikaty inne niż zazwyczaj. może chce spotkać się częściej niż z innymi, może chcieć spotkać w mniej standardowych miesiącach ale bardziej typowych dla randek. może mówić coś lepiej niż do innych, spróbuj wyczuć, że zachowuje się w stosunku ciebie inaczej niż do innych. kwestia indywidualna.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.
ubezpieczenie szkolne