Zaloguj się✗ Zamknij
Jakie znacie zabawy na rzece lub basenie w wodzie...
lub poza wodą na trawie lub piasku. zabawy z kimś.
a jakie zabawy poza basenem?
Poprzednie
pytanie: Dlaczego chłopak tańcząc ze mną był bardzo
Następne
pytanie: Interesuje mnie następujące pytanie. Kto...
ODPOWIEDZI (4)
chwilę temu
jj1976 2019-06-27 17:47:30
Cześć. Jest tyle zabaw w zależności ile osób ma się bawić, jaka pogoda. Przede wszystkim piłka, różnej wielkości, do piłki nożnej, siatkówki przede wszystkim. Gra tzw "ziemniak", zwykła siatkówka, odbijanie w okręgu. Gra badminton, zwykłą piłką plażową może być fajne odbijanie. Najważniejsze to aby była fajna pogoda i towarzystwo.
Odpowiedz na ten komentarzZaloguj się by móc dodać komentarz.
Nowe pytania z kategorii Zabawy i konkursy: