Jakie znacie zabawy na rzece lub basenie w wodzie...

lub poza wodą na trawie lub piasku. zabawy z kimś.
a jakie zabawy poza basenem?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

~sarmacz 2019-06-27 19:38:31

ja polecam zabawę w seks, szczególnie z dziećmi

Odpowiedz na ten komentarz

~age 2019-06-25 01:17:32

rzucanie piłką w wodzie

Odpowiedz na ten komentarz

julas0002 2019-06-26 23:03:09

Właśnie. Weź piłkę i pograjcie w cokolwiek. Może być nawet zwykłe odbijanie. Użyj kreatywnego myślenia.
Pozdrawiam

Odpowiedz na ten komentarz

jj1976 2019-06-27 17:47:30

Cześć. Jest tyle zabaw w zależności ile osób ma się bawić, jaka pogoda. Przede wszystkim piłka, różnej wielkości, do piłki nożnej, siatkówki przede wszystkim. Gra tzw "ziemniak", zwykła siatkówka, odbijanie w okręgu. Gra badminton, zwykłą piłką plażową może być fajne odbijanie. Najważniejsze to aby była fajna pogoda i towarzystwo.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.