jak namówić rodziców na kolczyk w nosie?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

frezja22 2019-07-08 13:44:57

Przede wszystkim się zastanów czy na pewno tego chcesz i dlaczego tego chcesz. Może to chwilowy kaprys. Przemyśl wszystkie za i przeciw. Czy wiesz jak taki kolczyk a raczej ranę pod niego się pielęgnuje? Czy wiesz jak postępować jak będziesz mieć np. katar? Jeśli masz pewność, że chcesz taki kolczyk to usiądź spokojnie z rodzicami i przedstaw wszystkie argumenty. Jeśli masz tolerancyjnych rodziców to być może się zgodzą, ale większość rodziców pewnie byłaby przeciwna.

Odpowiedz na ten komentarz

blackorchid90 2019-07-06 11:14:37

+56
julas0002
-34

Każda ingerencja w ciało musi być dobrze przemyślana. Zastanów się czy naprawdę chcesz w ten sposób ozdobić swoje ciało i czy z pewnością Ci się nie znudzi, bo po takim kolczyku może zostać blizna. Znajdź dobrego piercer'a (ale naprawdę dobrego, a nie koleżankę kosmetyczkę). Najpierw porozmawiaj z rodzicami, ale spokojnie. Argument chcę bo tak raczej nie jest na miejscu. W studiu z pewnością wykwalifikowany pracownik wszystko im wyjaśni, a to może pomóc uzyskać ich zgodę. Z pewnością będzie mi łatwiej jeśli zobaczą, że zajmie się Tobą wykwalifikowana osoba. Nie wiem ile masz lat. Czasami jest zwyczajnie za szybko. Pamiętaj, że o taki kolczyk trzeba bardzo dbać. Podsumowując:
1. Znajdź informacje o tym jak wygląda taki zabieg i jak dbać o kolczyk, dowiedz się czy nie masz uczulenia na nikiel. Polecam odłożyć trochę pieniędzy i kupić kolczyk ze stali 316L (tej prawdziwej nie bazarowej) lub tytanu.
2. Znajdź dobre studio
3. Spokojnie porozmawiaj z rodzicami. (Chcę wyrazić tym siebie, a nie zaimponować koleżanką - i przemyśl czy faktycznie tak jest, spokojnie opowiedz im jak to wygląda i pokaż, że wiesz jak potem o tą rankę dbać)
4. Zabierz rodziców do studia
A najważniejsze przemyśl czy to nie decyzja na chwilę.

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2019-10-14 19:52:42

Najpierw zobacz jakie maja zdanie na ten temat a później powiedz im dlaczego chcesz to zrobić i postaraj się ich przekonać do tego i zachęć ich.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.

ubezpieczenie szkolne

Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek