Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies

Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Ile zazwyczaj kosztują te wyjazdy dla klas...

pierwszych na początku roku szkolnego tak mniej więcej

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (6)

chwilę temu

gmich2 2 miesiące temu

Na twoje pytanie nie można dać żadnej konkretnej odpowiedzi. Nie wiem czy z braku czasu czy z braku wiedzy o przyszłej wycieczce nie zawarłaś żadnych danych typu gdzie , na ile dni. Długość wyjazdu jest bardzo ważna bo każda doba to koszt noclegu i wyżywienia. Znaczną część kosztów wyjazdu stanowić będzie koszt podróży, więc też zależy czym i jak daleko będziecie się przemieszczać. I jeszcze jedna ważna sprawa to z jakich atrakcji będziecie korzystać,czy będziecie kupować bilety np . wstępu do jakiś kopalni, muzeum czy innych obiektów. Spróbuj porozmawiać z kimś ze szkoły ,kto był na takim wyjeździe . Wydaje mi się ,że nauczyciele lubią jeździć w miejsca już sprawdzone i wasza wycieczka może być bardzo podobna do ubiegłorocznej.

Odpowiedz na ten komentarz

julas0002 gmich2 2 miesiące temu

Autor pytania po prostu się nudzi.

Odpowiedz na ten komentarz

wiwi111 2 miesiące temu

To wszystko zalezy od tego ile czasu trwa taki wyjazd integracyjny i w jakie miejsce się jedzie. jeśli dana szkoła co roku wyjeżdża w to samo miejsce, a jest to bardzo mozliwe, to warto podpytać kogoś kto jest w klasie drugie w tej szkolej, o cene wyjazdu, a jesli sie krepujesz, to spytaj o miejcie i długości wyjazdu. Wtedy oszacujesz ile pieniądzy potrzebujesz, ale myślę, ze ok 300 zl trzeba sobie przygotowac

Odpowiedz na ten komentarz

nionio 2 miesiące temu

Teraz się zastanów, jak ktokolwiek może odpowiedzieć na twoje pytanie? Nie podałaś żadnych szczegółów, gdzie mieszkasz, jak daleko jedziecie, jakim środkiem transportu, ile osób pojedzie i na jak długo oczywiście. Te informacje są niezwykle istotne, żeby móc obliczyć, chociaż przybliżoną cenę wyjazdu. Do tego pewnie dojdą jeszcze koszty ubezpieczenia.

Odpowiedz na ten komentarz

mosumi 2 miesiące temu

Trudno odpowiedzieć na takie pytanie nie znając żadnych szczegółów. Trzeba wziąć pod uwagę miejsce, transport, liczbę uczniów oraz jak długo będzie trwał ten wyjazd integracyjny. Najlepiej będzie dowiedzieć się tego w szkole lub spytać osoby ze starszych roczników, które chodzą do twojej szkoły ile kosztowały ich wyjazdy.

Odpowiedz na ten komentarz

julas0002 2 miesiące temu

ok. 100-500zł. Zalezy tez czy wycieczka 1- czy 2-dniowa, a może nawet 3-dniowa. Ja byłem na 2dniowej i płaciłem chyba 300zł około. Sam nie pamiętam
Pozdrawiam

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!





Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek