Czy on może do mnie coś czuć?

Witajcie, mam 17lat, kumpluje się z kolegą z klasy, od połowy roku nieźle się dogadujemy, te same zainteresowania, światopogląd, różni nas hobby, ale dzięki temu mamy sobie dużo historii z wyjazdów do opowiedzenia. Odkąd powiedziałam mu o swoich trudnych relacjach z rodzicem, on się bardziej otworzył opowiedział o swoich problemach. Ale cała do tamtego momentu, to opowiadanie sobie jakichś historii, ,,przypałów", rozmowy o życiu, filozoficzne, mamy w tym jakiś wspólny język, dużo sarkazmu, ale nieszkodliwego. I zaczął się taki niepozorny flirt, trochę uwodzenia, rozmowy o tym, co kręci. Zaczął pisać do mnie każdego wieczora od niecałych dwóch miesięcy, choćby z zaczepką, by rozmowa dalej się rozwinęła. Zaprosił mnie dwa tygodnie temu na kawę, później stwierdził żebym zabrała ze sobą jakąś koleżankę, w pewnym momencie powiedziałam, że nie wiem, czy uda mi się przyjść, ale koleżanka, którą on też zna - będzie. Zaczął prosić, nalegać bym przyszła, pojawił się elegancko, w koszuli. Pod koniec koleżanka chciała by zrobić jej zdjęcie, ale zrobilismy też sobie razem we 3, potem ja zrobiłam im, a kiedy ona powiedziała by też miał ze mną, jakby się speszył. Będąc na obozie, pisał mi kilka dni temu, jakie fajne są tam dziewczyny, opisywał kilka, wieczorem zadawał pytania, typu, zgadnij kto dostał dziś buziaka, itd. Jednocześnie ciągle przypomina mi, że jak wróci musimy się jeszcze razem zobaczyć. Dziwnie się czuję z taką relacją, nie wiem, jak odbierać jego zachowanie. Myślicie, że może być coś na rzeczy, czy po prostu to może być tylko taka osobowość?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

krzysiuzaw 2019-07-27 21:21:16

Z twojego opowiadania wynika, że to po prostu kolega, przyjaciel i chyba na razie nic więcej. Kolega na razie nie dał ci jakiś szczególnych sygnałów tak aby cie adorował. Rozmawiacie, spotkacie się ale czy flirtu je z tobą, mówi Ci coś miłego? Patrzy w oczy, uśmiecha się, onieśmiela cię? Wygląda na to że traktuje cię nadal jako koleżankę z klasy. Może próbuje się zbliżyć ale na razie nieśmiało. Powodzenia

Odpowiedz na ten komentarz

moniab8 2019-07-29 08:28:46

Chłopak,któremu podoba się dziewczyny stara się o numer telefonu do Niej, konto na portalu społecznościowym więc jeśli osobiście Cię o nie zapyta lub będzie wypytywał twoje koleżanki to znak,że to jest coś więc niż tylko lubienie. A z twojego opisu wynika że jest bardzo zainteresowany twoją osobą dlatego taką znajomość trzeba pielęgnować i z pewnością kontynuować pomimo jakichkolwiek przeciwności losu.

Odpowiedz na ten komentarz

julas0002 2019-07-28 18:04:46

A według mnie tu jest jakiś zalążek głębszej relacji. Moją szczególną uwagę przykuło to co napisałaś na końcu: "Dziwnie się czuję z taką relacją, nie wiem, jak odbierać jego zachowanie". Ty już zaczynasz coś do niego czuć, bo z tego co napisałaś wynika, że nieswojo czułaś się z faktem że dostał całusa od innej dziewczyny. On natomiast nic złego nie zrobił, że dał się pocałować, ale zwróć uwagę na to że dalej chce się z Tobą spotkać i nie zapomina o Tobie. Jest jeszcze za wcześnie na jakieś wnioski, po prostu niech się dzieje.
Pozdrawiam

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.
ubezpieczenie szkolne