Witam, jak uniknąć krostek po goleniu miejsc... - Pozostałe - Ciekawostki - Dojrzewamy.pl - portal młodych kobiet i nastolatków
Darmowe gry przegladarkowe

Witam, jak uniknąć krostek po goleniu miejsc...

intymnych? Mam skórę bardzo wrażliwą, wiem, ze golenie pod wlos zwieksza ryzyko krostek dlatego zaczelam golić sie zgodnie z włosem jednak niewiele to pomogło, krosstki nadal są, probowała,m na pianki, zele, kremy do skory wrazliwej, balsamy po depilacji, na paste cukrową i dalej jak było tak jest, nic nie pomaga. W bikini widać, przy partnerze się wstydzę, bo nie wyglada to higienicznie, ale nie wiem jak sobie z tym poradzić. Miał ktoś podoobny problem?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (1)

chwilę temu

Michu88bike 2019-08-13 11:31:40

Mam tak samo, jeszcze fakt że jestem osobą niesamowicie aktywną powoduje że wyzyko otarć i krostek jest większe i były zawsze na drugi dzień a więc co robimy. Peirwsza sprawa to dokładne odkażenie maszynki przed i po goleniu i dbanie żeby zawsze była ona ostra np spirytusem salicylowym, kosztuje grosze w aptece, przed samym goleniem musimy przygotować skórę a wiec polewam ją bardzo ciepłą ale nie gorącą wodą przez kilka chwil aż włosy zmiękną a skóra będzie bardziej elastyczna no i dajemy piankę i jedziemy z tematem. Jeśli to nie pomoże a to bardzo możliwe to polecam olejek herbaciany. Ale jak to olejek?! Przecież on wysusza i będzie gorzej. No właśnie nie w moim przypadku, u mnie każdy włosek równał się krostce i jak już te krostki są to on je szybko zlikwiduje ale najlepiej od razu po goleniu i umyciu się rozsmarować kilka kropelek olejku tam gdzie zawsze były krostki. Problem magicznie znika a my mamy skórę jak gwiazda filmowa, działa przy goleniu pod włos więc polecam. Taki olejek to z 10zl w aptece a starsza na dość długo. Trzeba pamiętać też o luźnej bieliźnie która oddycha, spaniu w luźnej piżamie a najlepiej bez jeśli mamy taką możliwość no i u mnie to załatwiło problem.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek