Odpowiedź

ODPOWIEDZI (7)

chwilę temu

anonim 2019-10-17 20:59:53

+91
Hilletty91
-48

mezczyzna w kulturze pseudo katolickiej femnistycznej jest ten niby zboczeniec myslacy o 1, co chce wykorzystac, a to baba chce go wykorzystac, że skoro mysli o seksie to niech sie też postara i baba ma raj, a jednoczesnie wychodzi na wykorzystaną

Odpowiedz na ten komentarz

jj1976 2019-10-18 21:10:08

Cześć. To jest stereotyp który panuje od wieków i nie koniecznie ma pokrycie w rzeczywistości. Mężczyźni myślą tylko o seksie a kobiety nie? Wszystko zależy od charakteru, odwadze i realizacji pragnień. Jedni pragnienia realizują inni zostawiają je tylko w sferze marzeń. Tak samo z miłością. Wszystko zależy od charakteru człowieka nie płci.

Odpowiedz na ten komentarz

MADMAT 2019-10-21 11:18:10

+77
Hilletty91
-41

Nie wiem czemu to zawsze mężczyzną przypisuje się te złe cechy i nie chodzi mi tylko te związane z seksem lecz wszelkie ogólne zło. Owszem z pewnością zdarzają się w naszym otoczeniu jacyś zwyrodnialcy , ale nie powinno się wszystkich wrzucać do jednego worka. Jeśli jeden popełni błąd to nie znaczy iż wszyscy są tacy. Mężczyźni też potrafią kochać i obdarzać miłością swoją partnerkę i dzieci i dzielić się wszelkimi obowiązkami domowymi , choć z pewnością przychodzi to im z trudem. Myślę iż najwyższa już pora aby odejść od takiego rozumowania, od takiego stereotypu mężczyzny siedzącego w butelką piwa przed telewizorem. Czasy się zmieniły i my mężczyźni też.

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany MADMAT 2019-11-13 18:08:48

najgorosze jest że kobiety wcale nie kochają, jedynie uchodzą za takie. Wystarczy przytoczyć jak kobieta nazywa swoją miłość - facet, a później znalezc co oznacza to określenie :/

Odpowiedz na ten komentarz

bobi57 2019-10-19 21:54:41

Myślę, że w obecnych czasach takie stwierdzenie przestało już pokutować. Generalnie o potrzebach człowieka i ich wyrażaniu decyduje jego charakter. W dobie feminizmu kobiety stają się osobami bardziej twardymi, zdecydowanymi i wykazującymi cechy przywódcze. W związku z tym coraz częściej zdarza się, że mężczyzna jest niejednokrotnie bardziej uczuciowy od kobiety. Dla niego większe znaczenie ma wówczas uczucie miłości niż fizyczny seks. A kobieta często śmielej mówi o potrzebach seksu, przejmując niejednokrotnie inicjatywę w tym zakresie.

Odpowiedz na ten komentarz

marcin102030 2019-10-20 00:13:48

+73
Hilletty91
-48

Moim zdaniem to stereotyp, oczywiście bez trudu można by znaleźć osobników, które potwierdziłyby twoją tezę, ale generalnie tak to nie wygląda. Coraz częściej można spotkać się z twierdzeniem, że niektóre kobiety również myślą tylko o seksie a niekoniecznie o stworzeniu trwałego związku. To wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji i potrzeb i nie są one uzależnione stricte od płci.

Odpowiedz na ten komentarz

gchor2 2019-10-19 01:39:56

Myślę , że wszystko zależy od charakteru człowieka a nie płci. W każdej grupie w zależności od temperamentu znajdą się osoby stonowane w tym temacie , osoby które tylko dużo na ten temat mówią i osoby które sex wyjątkowo lubią. Od wieków przyjął się taki stereotyp ,że to mężczyzna myśl tylko o seksie a miłość nie ma dla niego żadnego znaczenia. Nie od dziś wiadomo ,że z niektórymi kobieta jest dokładnie tak samo. Ponieważ, to kobieta jest taką ostoją rodziny , opiekuje się dziećmi czyli jest uosobieniem miłości to właśnie tą miłość jej się szczególnie przypisuje. Według mnie nie ma miłości bez sexu i odwrotnie są tylko ludzie którzy na ten temat lubią mówić głośno lub nie.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.

ubezpieczenie szkolne

Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek