Czy w Rosji jest cos takiego jak pedofilia?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (5)

chwilę temu

~shtall 2019-10-23 13:57:37

Nie

Odpowiedz na ten komentarz

kamcia05 2019-10-19 08:43:30

Tak

Odpowiedz na ten komentarz

bobi57 2019-10-21 21:19:46

Pedofilia czyli obcowanie seksualne z dziećmi nieletnimi jest zaburzeniem preferencji seksualnych. W związku z tym czyn ten jest całkowicie niezależnym od narodowości, rasy ludzkiej, wyznania, płci czy sympatii politycznych. Leży to w psychice człowieka, czasami jest wynikiem braku partnera dorosłego człowieka. Dlatego odpowiedź na twoje pytanie jest oczywista. Pedofilia występuje w każdym kraju, na każdym kontynencie, a więc również i w Rosji. Różnica pomiędzy krajami polega jedynie na tym, że w różnych krajach grożą różne kary za to przestępstwo.

Odpowiedz na ten komentarz

~gozdz bobi57 2019-11-14 15:19:16

jak sie tak wypisujesz to trzeba bylo najpierw napisac co to jest pedofilia, a nie walic ze seks z dziecmi, malo kto ma pociąg do 5 latka czy 10 latka

Odpowiedz na ten komentarz

winss 2020-03-14 15:36:41

Prawda o pedofilii jest taka ze wymysliły ją kobiety z zazdrosci ze tzw facet woli młodszą. W rzeczywistość kobieca seksualność jest krzywdząca bo oznacza instrumentalne traktowanie np niech tzw facet kupi drinka.
Pozatym kobiety wtykają piersi dzieciom i jakoś nikt nie robi z tego problemu.
Pozatym mężczyzn nazywa sie wykorzystywaczami w róznych relacjach wiekowych z kobietami, a wykorzystuje zawsze kobieta niezależnie jaki ma wiek(z pominięciem kilkulatek).
Pozatym modne było czy też jest stwierdzenie, że sex dojrzałej kobiety z 13 latkiem, to nagroda z jej strony - w przypadku mężczyzny, mówi sie że to zwyrodnialec.
Pozatym pedofilia to to samo co przekroczenie dozwolonej prędkości - nie róbmy zaraz z kogoś zwyrodnialca.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.

Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek