Dlaczego facet mnie tak traktuje?nie szanuje mnie?

dlaczego tak się zachowuje i nie chce się zmienić??,pomocy.estesmy razem wiele lat ,ale można powiedzieć że przede wszystkim chodzi o sex i zależność finansowa od niego.Nie ukrywam w łóżku jest dobry.Mysle że żaden inny tak się nie sprawdzi dlaczego trzyma mnie z nim seks .Od dwóch lat mam wrażenie że nie czuje do niego tego co kiedyś.Wprawdzie chce z nim być ,ale rozważam również często bycie z innymi facetami tzn że rozglądam się za innymi i zastanawiam czy inni nie będą lepsi.Problem jest w komunikacji między nami i w jego wstrętnym charakterze.Dla wszystkich innych jest dobry:dla mojej matki, sąsiadów,obcych ludzi.A jak przychodzi kontakt z moją osobą to ciągle mi podcina skrzydła.MAM kłopoty ze znalezieniem pracy .Nie dostaje od niego zadnego wsparcia .Ciągle tylko słyszę te same teksty:po co chodzisz do Urzędu i tak nic z tego nie będzie .Wygłupiasz się tylko i nic więcej.Po co tobie jakieś szkolenia.i tak nic z tego nie będzie.Wiadomo jest że żadnej pracy nie dostaniesz.Denerwuje go to że mam kolegów z którymi zresztą pisze tylko meile bądź esemesy a nie spotykam się z nim.W domu jest afera.Oskarza mnie o romanse i zabronił mi kontaktować się z moimi kolegami.Powiedzial że nie zgadza się na żadne spotkania z nimi a na pewno już nie na wysyłanie maili i rozmawianie z nimi.Juz nie raz słyszałam że jak to się nie skończy to on pakuje walizki i się wyprowadza.Statam się szykuje obiady dla niego.Ciagle jest niezadowolony.Nic mu nie smakuje on woli iść na kebaba.Ciagle tylko krytykuje i narzeka na wszystko.Czlowiej się stara ale jemu ciągle coś nie pasuje.Nie raz mówiłam że jest mi przykro że krytykuje moja kuchnie,ale on twierdzi że ugotuje lepiej ode mnie.Czesto przychodzi z pracy naburmuszony ma zle humory ciągle coś mu nie pasi.Jest ciężko to wszystko wytrzymać naprawdę ale on uważa że jest super i nie musi się zmieniać.Czy tak się zachowuje człowiek który kocha ?pomocy

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (7)

chwilę temu

mosumi 2019-10-30 22:48:21

Nie napisałaś, czy twój facet zawsze się tak zachowywał czy od jakiegoś czasu. Bo jeśli traktował cię źle od początku, to raczej nie powinnaś się spodziewać, że nagle coś się zmieni i musisz zdecydować czy chcesz żeby reszta twojego życia tak wyglądała. Poza tym pytasz czy tak się zachowuje mężczyzna, który kocha. Zastanów się czy ty go kochasz, skoro sama rozważasz bycie z innymi mężczyznami. W tym momencie macie 3 wyjścia. Musicie zdecydować czy nadal chcecie trwać w tym związku bez zmian, czy jesteście w stanie pracować nad waszym związkiem i sprawić, że będzie między wami dobrze nie tylko w łóżku czy może nie ma już czego ratować. Niestety nikt za was nie podejmie tej decyzji. Musicie to zrobić sami.

Odpowiedz na ten komentarz

moniab8 2019-11-03 12:02:04

Powody mogą być różne. Życie z drugą osobą, nawet nieidealną, wydaje nam się lepsze niż perspektywa życia w pojedynkę. Im dłużej trwamy w takim związku, tym trudniej podjąć nam decyzję o odejściu. Czujemy się przywiązani do sytuacji, w której jest nas dwoje. Życie w pojedynkę napawa nas przerażeniem. My za facetów robimy wszystko, a im pozostaje tylko narzekanie i szukanie przyjemności po pracy.

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2019-10-30 20:09:48

Dość zagmatwana ta miłosc. Seks jest ważny ale nie najważniejszy. Musisz odpowiedzieć sobie sama na pytanie czy jesteś z nim dla seksu czy kochasz go naprawdę? Jeśli facet się tak zachowuje to nie widzę sensu dalej tego ciagnac. Lepiej być samej niż być z kimś na siłę bo to nie ma dallej przyszłości

Odpowiedz na ten komentarz

nionio 2019-11-01 06:31:13

Twój facet cię nie szanuje, bo ty sama siebie nie szanujesz. Powinnaś od niego odejść i ułożyć sobie życie na nowo. Z drugiej strony zastanawiam się, po co szukasz tutaj rady innych osób, skoro nie masz zamiaru ich słuchać. To samo pytanie zadajesz ciągle i w kółko wiele razy. Po co?? Skoro wydaje ci się, że jesteś mądrzejsza, to nie zawracaj ludziom głowy.

Odpowiedz na ten komentarz

bobi57 2019-10-31 21:08:14

Nie podajesz co was wiąże ze sobą - związek partnerski czy małżeństwo? Chociaż z uwagi na to, co przechodzisz nie ma to może aż tak wielkiego znaczenia. Niezrozumienie, pretensje, poniżanie, zazdrość to sytuacje, które dokumentnie niszczą każdy związek. A niestety tak jest w twoim przypadku. Sex w związku oczywiście jest ważnym elementem, ale z pewnością nie decyduje o jego trwałości. Faceci dosyć dużą wagę przywiązują do seksu, więc nie można myśleć, że ten jedyny jest najlepszy. Na twoim miejscu bez zmrużenia oka pozwoliłbym mu się spakować i wynosić. Nie licz na to, że on się kiedyś zmieni.

Odpowiedz na ten komentarz

asia120 2019-11-01 14:07:20

Tak nie zachowuje się człowiek, który kocha. Traktuje Cie byle jak wyżywa się na Tobie. Stara Ci się chyba pokazać, że jest lepszy. Fajnie, że w łóżku się wam układa, ale co z tego jak jesteś nieszczęśliwa, bo on traktuje Cię byle jak. Ciągniecie takiego związku na dłuższą metę nie ma sensu, a może być tylko jeszcze gorzej. Na początku radziłabym Ci się postarać dla siebie w znalezieniu pracy, doszkalaniu się, a go lepiej olać

Odpowiedz na ten komentarz

Huehueh 2019-11-03 21:37:31

To jest nazywa toksyczny związek i wątpie żeby kiedykolwiek cos z tego lepszego powstało.
Tak sie nie zachowuje osoba która kocha, tylko raczej osoba która ma tak naprawde gdzieś Twoje uczucia, lubi Cie poniżać , on wie że wszystko co robisz to jest bezsensu i jeszcze jest bardzoo zazdrosny o Cb , az do tego stopnia że nie mozesz sie kontaktować ze zwykłymi kolegami.
Skoro on nie chce sie zmieniać bo jest super, to Ty sie zmień i ogranicz wszystko to co robisz dla niego a jak to nie pomoze to pozostała tylko jedna droga ale to juz sama o tym zdecydujesz czy chcesz nadal z nim byc czy ulożyc sb życie z kims na nowo.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.
ubezpieczenie szkolne