Mam problem. Razem z moja siostra bliźniaczki za...

niedługo mamy 13 urodziny Ale kompletnie nie mamy pomysłu jak je zorganizować. Dwa lata temu byłyśmy na kreglach A rok temu na laserach. Oby dwie te opcje odpadają . Co zrobić ? Jakieś pomysły na zabawy na tych urodzinach ? Z góry dziękuję.

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (1)

chwilę temu

~Dziambor 2020-03-13 17:07:17

Macie jakieś wesołe miasteczko albo coś takiego u siebie?

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.