Zaloguj się✗ Zamknij
Mam problem. Razem z moja siostra bliźniaczki za...
niedługo mamy 13 urodziny Ale kompletnie nie mamy pomysłu jak je zorganizować. Dwa lata temu byłyśmy na kreglach A rok temu na laserach. Oby dwie te opcje odpadają . Co zrobić ? Jakieś pomysły na zabawy na tych urodzinach ? Z góry dziękuję.
Tematy: Gdzie zorganizować urodziny ?
Poprzednie
pytanie: Co jeśli ktoś ci ukradł elektryk ze szkoły?
Następne
pytanie: Hej wszystkim, o czym najlepiej rozmawiać na...
ODPOWIEDZI (1)
chwilę temu
Zaloguj się by móc dodać komentarz.
Nowe pytania z kategorii Zabawy i konkursy: