Zaloguj się✗ Zamknij
Jaka to jest osoba?
Kiedyś podobała mi się koleżanka z 1 liceum. Jednak zawsze miałem problem aby z nią porozmawiać, bo wszystkie tematy prywatne traktowała jak tabu ale tak w opór, że nawet problemem było powiedzenie jaki zawód ma jej mama. Trzeba było ją zawsze bardzo nakłaniać aby choć trochę o sobie opowiedziała albo ogólnie mówiła. Gdy za jakiś czas do niej odezwałem czy nie przeszkadzam odparła że nie i przynajmniej nie będzie się nudzić. Ten tekst mnie zirytował i odrzucił od niej znowu ale dalej kontynuowałem trochę rozmowę mimo że odpowiadała półsłówkami, nie rozmawiało mi się z nią dobrze i wolę jej już nie spotykać nigdzie.
Poprzednie
pytanie: Nie dostaję tyle ile dałem..
Zawsze staram...
Następne
pytanie: Jakie pytanie trzeba zadać, aby znaleźć...
ODPOWIEDZI (0)
chwilę temu
Zaloguj się by móc dodać komentarz.
Nowe pytania z kategorii Przyjaźń: