Jaka to jest osoba?

Kiedyś podobała mi się koleżanka z 1 liceum. Jednak zawsze miałem problem aby z nią porozmawiać, bo wszystkie tematy prywatne traktowała jak tabu ale tak w opór, że nawet problemem było powiedzenie jaki zawód ma jej mama. Trzeba było ją zawsze bardzo nakłaniać aby choć trochę o sobie opowiedziała albo ogólnie mówiła. Gdy za jakiś czas do niej odezwałem czy nie przeszkadzam odparła że nie i przynajmniej nie będzie się nudzić. Ten tekst mnie zirytował i odrzucił od niej znowu ale dalej kontynuowałem trochę rozmowę mimo że odpowiadała półsłówkami, nie rozmawiało mi się z nią dobrze i wolę jej już nie spotykać nigdzie.

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (0)

chwilę temu

Zaloguj się by móc dodać komentarz.