Zaloguj się✗ Zamknij
Poprzednie
pytanie: Witam WAS Serdecznie ;)
Ile osob przebywa na...
Następne
pytanie: Jak wspominacie Wasze osiemnastki (dla tych, co...
ODPOWIEDZI (2)
chwilę temu
skasowany WaldemarBetoniasz 2020-07-06 04:28:59
Jak może być niedostępna jak ma messengera?.
Odpowiedz na ten komentarzZaloguj się by móc dodać komentarz.
Nowe pytania z kategorii Ciekawostki: