Jak wyszczuplić uda?

Moje uda są moim zdaniem strasznie nieproporcjonalne do bioder. Ważę 50-49 kg, mam 168 cm wzrostu. W biodrach mam 84 cm, natomiast w udach (przy samym kroku) mam 49,5 cm (noga lewa) i 50 cm (noga prawa). Może nie wydają się jakieś mega duże, ale przy tak wąskich biodrach wyglądają okropnie. Jakoś od 2 tygodnia kwarantanny ćwiczę (treningi HIIT, ćwiczenia na uda, dziennie ponad 10 tysięcy kroków, trochę biegałam i jeździłam rowerem) oraz nie jem słodyczy, fast foodów i chipsów, ale schudłam tylko w biodrach oraz talii. Uda jakie były takie są. Nie są bardzo umięśnione, przy kroku są zaokrąglone. Wie ktoś jak mogłabym zgubić 3-5 cm?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

~Szaniqa 2020-08-05 18:34:04

regularna Jazda konna :)

Odpowiedz na ten komentarz

Bart222 2023-01-24 11:15:03

Zła wiadomość jest taka ze nie da się tylko z ud schudnąć, chudnąć musi całe ciało to i uda zejdą. A dobra jest taka że przy trenowaniu danej partii bedzie szybciej spalało

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.

ubezpieczenie szkolne

Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek