Zaloguj się✗ Zamknij
Pytanie do dziewczyn!! Czy jak się masturbujecie, to u...
daje wam się mieć wytrysk? Bardzo chciałabym tego doświadczyć, jednak nie wiem jak. Proszę o wskazówki ;3. Co robicie, że wam się udaje itd.
ODPOWIEDZI (5)
chwilę temu
~wixa 2020-08-17 13:43:33
Żeby trysnąć, należy masturbować się poprzez palcówkę. Włóż w pochwę jednego lub dwa palce i staraj się znaleźć punkt g, czyli punkt największej przyjemności. Gdy do wyczujesz, zacznij to miejsce lekko uciskać, lub wykonuj ruchy, które sprawiają ci największą przyjemność w tamtym miejscu. Powinnaś wtedy poczuć jakby parcie na pęcherz, tak jakby chciało ci się siku. Nie powstrzymuj tego, a wręcz przeciwnie, rozluźnij się i daj temu ,,cieknąć''. Dodatkowo, drugą ręką możesz pocierać miejsce, z którego ma wypłynąć płyn. Nie zrażaj się od razu jeśli nie wyjdzie, może wyjść dopiero za którymś razem, a może i wyjść za pierwszym- mi na przykład wyszło za pierwszym razem, ale musiałam poświęcić co najmniej pół godziny na stymulację tego miejsca. Płyn za pierwszym razem raczej nie będzie tryskać, a raczej wypływać, tak jak podczas oddawania moczu. Pamiętaj, płyn jest bezbarwny i praktycznie bezzapachowy, jeśli ma żółty kolor i nieprzyjemny zapach, to jak można się domyślić, jest to mocz. Ale nie przejmuj się, TO TEŻ SIĘ ZDARZA! Uczucie squirtu przypomina oddawanie moczu, ale uwierz, jest to niesamowite przeżycie, a stymulacja środka sama wywołuje jęki przyjemności :D Pytaj o co chcesz jeśli będziesz potrzebować jeszcze jakiejś pomocy.
Odpowiedz na ten komentarz