Dlaczego nikt się mną nie interesuje? - Uczucia - Przyjaźń - Dojrzewamy.pl - portal młodych kobiet i nastolatków
Darmowe gry przegladarkowe

Dlaczego nikt się mną nie interesuje?

Odczuwam i widzę taką zależność, że jakbym się nie angażował w żadną relację to tak naprawdę z nikim nie miałbym kontaktu. W takim kontekście, że nikt sam z siebie nie odezwałby się do mnie gdybym go metaforycznie nie "szturchnął", nikt mnie nie inspiruje przez co nie chce mi się już nic robić. Nie chodzi mi tu o związki ale normalne relacje. Nikt sam nie zaskoczy mnie rozmową. Nie chcę już wychodzić z inicjatywą bo mam tego dosyć i czuję ogromny smutek, bo muszę walczyć o parę słów od drugiej osoby.. jak mogę to zmienić aby poczuć się lepiej?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (5)

chwilę temu

~Flexy 6 miesięcy temu

-12
wiola717

możesz zmienić styl ubioru na przykład ciekawe fryzury sobie robić to też zalezy od wieku

Odpowiedz na ten komentarz

~kakalumbowiec345 6 miesięcy temu

-12
wiola717

potnij sie maslem i skocz z dywanu powaga :)

Odpowiedz na ten komentarz

wiola717 6 miesięcy temu

Bardzo stara prawda mówi o tym że wszyscy się interesują tylko sobą.... Hmm może dodaj coś ciekawego na portalach społecznościowych, rób zdj w ciekawych miejscach i je odwiedzaj

Odpowiedz na ten komentarz

~GabrysiaKrakow 5 miesięcy temu

-7
wiola717

Rany, jaka durna odpowiedź ta ostatnia :/ Może po prostu za mało wierzysz w siebie i ludzie to widzą? Jeśli Ty pokochasz siebie taką, jaka jesteś, to inni też to zrobią. Brzmi banalnie, ale działa :) Nie musisz działać sama, zawsze warto poprosić o pomoc. Na początek proponuję fajne, taniutkie wyzwanie rozwojowe, znajdziesz je na tej stronie: https://www.silnapsychika.pl/wyzwania-rozwojowe/ Polecam Ci ebook o tym, jak pokochać siebie <3 Gwarantuję własnym doświadczeniem, że pomoże :)

Odpowiedz na ten komentarz

~Jaqub ~ 5 miesięcy temu

to jest chłopak

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?