Witam poważny mam problem .Od jakiegoś czasu z... - Uczucia - Rodzina - Dojrzewamy.pl - portal młodych kobiet i nastolatków
Darmowe gry przegladarkowe

Witam poważny mam problem .Od jakiegoś czasu z...

matką sie nie dogaduję ona mi ciągle dogaduje że moja siostra ma wszystko a ja nic nie jest to fajne jak własna matka krytykuje dziecka życie .Jak sobie z tym poradzić ? Wszyscy mają mi za złe że nie mam rodziny męża dziecka kuzynka mi ostatnio nawet wytknęła kiedy urodzę dziecko bo wszystkie kuzynki mają tylko nie ja czułam się jakby mi w twarz strzeliła .Nie mam szczęścia do facetów trafiam na samych gnojków ale czy to powód by jechać po mnie ??Moja siostra wmawia sobie że jest lepsza bo ma męża dziecko dom a ze mnie się smieje mało mi powiedziała że wątpi czy ja kiedyś kogoś poznam twierdzi że lepiej byc sama że czy trzeba mieć kogoś bo ona sie cieszy jak wszyscy ją chwalą a po mnie jadą ..

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

95Biedronka96 6 miesięcy temu

Aż mnie trzęsie jak widzę takie relacje rodzinne :( Też mam siostrę, która robi mega karierę, poznała faceta z wyższych sfer i układa sobie z nim życie, podróżuje po świecie i tak dalej. Ale wiesz co? Ja kocham siebie. Swoje życie, swoje wybory, decyzje i błędy. Jak już się zdarzy, że usłyszę jakiś przytyk na swój temat, to po prostu się tym nie przejmuję. Szkoda życia na zadowalanie innych :) Przepracuj sobie ten ebook: https://www.silnapsychika.pl/produkt/pokochaj-siebie/ Mi bardzo pomógł zrozumieć, jak wartościowym człowiekiem jestem :)

Odpowiedz na ten komentarz

Beronika 27 dni temu

lepiej urwać kontakt z tymi osobami na jakiś czas lub na stałe

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.