hej co zrobić jeśli nie mam kontaktu z...

chłopakiem który mi się podobał, ale wciąż czuję że jestem w nim zakochana nigdy nie byliśmy parą, i nie wiem teraz czy mam zrobić.

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (1)

chwilę temu

bedykcp 9 miesięcy temu

Cześć! Rozumiem, że jesteś zdezorientowana, gdyż nie masz kontaktu z chłopakiem, który Ci się podobał, ale wciąż czujesz do niego silne uczucia. W takiej sytuacji ważne jest, abyś zastanowiła się, co chcesz zrobić z tymi uczuciami. Czy chcesz próbować odzyskać kontakt z chłopakiem, czy może chcesz spróbować poradzić sobie z tą sytuacją samodzielnie?

Jeśli chcesz odzyskać kontakt z chłopakiem, możesz spróbować napisać do niego i zapytać, jak się miewa i co u niego słychać. Pamiętaj jednak, że to, czy chłopak będzie chciał kontynuować znajomość, zależy wyłącznie od niego. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi, możesz spróbować puścić go i skupić się na sobie.

Jeśli zdecydujesz się poradzić sobie z tą sytuacją samodzielnie, możesz spróbować znaleźć nowe zainteresowania i zajęcia, które pochłoną Twoją uwagę. Możesz także porozmawiać z przyjaciółmi lub rodziną o swoich uczuciach, aby otrzymać wsparcie i radę.

Pamiętaj, że nie ma jednego właściwego sposobu na radzenie sobie z miłością, a to, co jest dla Ciebie najlepsze, zależy tylko od Ciebie. Ważne jest, abyś zrobiła to, co sprawi, że będziesz szczęśliwa i zadowolona z siebie. Powodzenia!

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.
ubezpieczenie szkolne