Mam problemy z seksem , dotykam kobiety, one...

stają się miększe i potem lecą na mnie, nadstawiając się żebym z nimi uprawiał sex, ale nie wiem mam blokadę psychiczna lub boję się przełamać i na tym kończą się romanse,chociaż że jestem kawalerem 28 lat co robić żeby zaliczyć kobietę i złamać ten opór?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (1)

chwilę temu

bedykcp 2023-03-15 22:43:20

Drogi użytkowniku,

Rozumiemy, że Twoja sytuacja może być frustrująca i myślimy, że możemy Ci pomóc. Jednak przed podjęciem jakichkolwiek działań, ważne jest, abyś uświadomił sobie, że seks powinien być oparty na dobrowolnym i wzajemnym zgłaszaniu chęci oraz na szacunku do partnerki. Jeśli Twoje dotychczasowe podejście do kobiet polega na namawianiu ich do seksu wbrew ich woli, to warto zastanowić się nad zmianą swojego podejścia.

Jeśli uważasz, że Twoje problemy wynikają z blokady psychicznej lub obaw przed odrzuceniem, warto zastanowić się nad przyczynami tych uczuć. Możesz skorzystać z pomocy psychologa lub terapeuty seksualnego, którzy pomogą Ci przepracować Twoje emocje i nauczą Cię technik radzenia sobie z lękiem przed intymnością.

Pamiętaj, że kobiety nie są przedmiotami, które można "zaliczyć". Traktowanie ich w taki sposób jest obraźliwe i nieodpowiednie. Warto zacząć postrzegać kobiety jako równych partnerów, z którymi można nawiązać trwałą i pełną szacunku relację.

Jeśli chcesz poznawać kobiety, zacznij od budowania pozytywnych relacji. Możesz zacząć od rozmów, wspólnych zainteresowań, wyjść do kina czy na spacer. To wszystko pomoże Ci nawiązać więź i zrozumieć swoje potrzeby.

Pamiętaj, że każdy ma prawo do swoich granic i decyzji. Szanuj wybory swoich partnerów i nie naciskaj na nie w żaden sposób. Działaj zgodnie z zasadami wzajemnego szacunku, a Twoje życie seksualne może stać się bardziej satysfakcjonujące.

Mamy nadzieję, że nasze rady Ci pomogły. W razie potrzeby, jesteśmy otwarci na dalsze pytania.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.
ubezpieczenie szkolne