do dziewczyn

Jak okazujecie że chłopa wam sie podoba??
prosze o odpowiedz

Tematy: do dzieczyn
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (9)

chwilę temu

Darcia996 2010-05-30 14:49:41

Gaaaaaaaapię się:);]
I ciągle staram się byyć blisko niego:*

Odpowiedz na ten komentarz

mosia 2010-03-16 23:20:22

pisze esy do niego dzwonie em...

Odpowiedz na ten komentarz

kredka13 2010-03-15 18:00:02

patrze się na niego obgaduje go przy koleżankach żeby to widział
uśmiecham się co chwila przechodzę koło niego ale tak zeby nie myślał ze robię to specjalnie
no wszystko powoli :P

Odpowiedz na ten komentarz

Zussa 2010-03-15 18:00:35

ładnie sie uśmiecham ;*

Odpowiedz na ten komentarz

PunkLady 2010-03-15 18:18:37

Ym..szczerze gadam ;p

Odpowiedz na ten komentarz

mruu 2010-03-15 18:01:23

puszczam mu oczko . xd

Odpowiedz na ten komentarz

bibona 2010-04-02 20:59:57

uśmiecham się, zagaduję, piszę esy. :D

Odpowiedz na ten komentarz

cannes 2010-03-15 19:30:36

ładny uśmiech, zalotne spojrzenia : >

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-03-15 17:56:01

no patrze sie na niego

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.