1) Zadaj pytanie
2) Udziel odpowiedzi
3) Głosuj w sondach
4) Rozwiąż psychotest
Jak zdobywać punkty?
Jak okazujecie że chłopa wam sie podoba?? prosze o odpowiedz
Gaaaaaaaapię się:);] I ciągle staram się byyć blisko niego:*
pisze esy do niego dzwonie em...
patrze się na niego obgaduje go przy koleżankach żeby to widział uśmiecham się co chwila przechodzę koło niego ale tak zeby nie myślał ze robię to specjalnie no wszystko powoli :P
ładnie sie uśmiecham ;*
Ym..szczerze gadam ;p
puszczam mu oczko . xd
uśmiecham się, zagaduję, piszę esy. :D
ładny uśmiech, zalotne spojrzenia : >
no patrze sie na niego