Zaloguj się✗ Zamknij
Coo uwazacie dziewczynyy .? ;p
Coo uważaciee jaak chłopaak nosii różoowe koszuulkii .?
Poodooba wam sie too.?
ODPOWIEDZI (37)
chwilę temu
kiciunia809 2010-03-24 16:17:58
Niektórym to pasuję i wyglądają ładnie :) Ale często jest to porażka!
Odpowiedz na ten komentarzshakeittxd 2010-04-15 21:17:13
ładniee to wygląda u niektórych chłopaków ;d
Odpowiedz na ten komentarzPozioma092 2010-04-15 21:15:41
Chlopak/mezczyzna jak sama nazwa wskazuje powinien byc meski, a nie wiem co jest meskiego w noszeniu podobnych koszulek do moich
Odpowiedz na ten komentarzchocolatee95 2010-04-15 21:13:22
Noo, ale musi pasować i musi być ładna (śmieszna ! ) . koocham takie !
bosh, wy nawet nie wiecie chłopcy że teraz takie najmodniejsze są te koszulki różowe np. a wy się ubieracie jak głuupki, obrzydliwie i wieśniarsko , a było modne.. pare lat temu .!
uwielbiaam ! < 33
kasia123456b 2010-04-15 21:05:35
No ja bardzo lubię to zaje.biście wygląda.!
Odpowiedz na ten komentarzagusia1501 2010-04-15 21:09:56
nie bardzo mi się to podoba, przypominają mi pedałków :P
Odpowiedz na ten komentarzpuszkapietruszka12 2010-03-24 16:27:09
mi sie nie bardzo podoba.. chłopak wygląda w niej mało męsko i tak za słłłłitaśnie .
Odpowiedz na ten komentarzwesolek1997 2010-03-24 16:12:58
czasmi wyglądają fajnie
komentujie moje pytania plisss
oldschoolbarbie 2010-03-24 16:10:14
dlaczego od razu pedaly bez przesady.
sa odwazni jak nosza roz i to fajne jest ;)
ale nie we wszystkich przypadkach.
dojrzala13 2010-03-24 16:06:37
Roznie to bywa jednym pasuje,a drugim nie,ale malo ktory takie nosi;D
Odpowiedz na ten komentarznootosruux33 2010-03-24 16:06:52
to zależy bo niektórzy od razu kojarza mi się z pedałamii ;D
Odpowiedz na ten komentarz