Coo uwazacie dziewczynyy .? ;p

Coo uważaciee jaak chłopaak nosii różoowe koszuulkii .?
Poodooba wam sie too.?

Tematy: dd
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (37)

chwilę temu

KurCZak69 2010-04-15 21:17:51

zależy jaka to koszulka.. :) jak koszula to zaje ;d

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-03-24 16:27:08

jak jest taki yyy nieumiesniony to debilnie. ;ddd
a tak to ok. :)

Odpowiedz na ten komentarz

kiciunia809 2010-03-24 16:17:58

Niektórym to pasuję i wyglądają ładnie :) Ale często jest to porażka!

Odpowiedz na ten komentarz

shakeittxd 2010-04-15 21:17:13

ładniee to wygląda u niektórych chłopaków ;d

Odpowiedz na ten komentarz

Kokey 2010-05-30 21:27:02

Podobają mi się u chłopaków różowe ale takie koszulowe i do tego czarny ;D a takie koszulki to nie bardzo.

Odpowiedz na ten komentarz

nuniks 2010-04-19 17:16:54

zalerzy od chlopaka ! ale czasem to łądnie wygląda ! ale też bywa ze wyglada jak taki playboy ! nie lubie tak !

Odpowiedz na ten komentarz

Pozioma092 2010-04-15 21:15:41

Chlopak/mezczyzna jak sama nazwa wskazuje powinien byc meski, a nie wiem co jest meskiego w noszeniu podobnych koszulek do moich

Odpowiedz na ten komentarz

chocolatee95 2010-04-15 21:13:22

Noo, ale musi pasować i musi być ładna (śmieszna ! ) . koocham takie !
bosh, wy nawet nie wiecie chłopcy że teraz takie najmodniejsze są te koszulki różowe np. a wy się ubieracie jak głuupki, obrzydliwie i wieśniarsko , a było modne.. pare lat temu .!

uwielbiaam ! < 33

Odpowiedz na ten komentarz

Ninka 2010-04-25 11:25:22

nieeeee

Odpowiedz na ten komentarz

kasia123456b 2010-04-15 21:05:35

No ja bardzo lubię to zaje.biście wygląda.!

Odpowiedz na ten komentarz

Neela 2010-07-11 15:54:27

No ba ;D to zalezy wgl od jego stylu jak jest ..dajmy an to , punk to za Chiny ludowe nie ubierze rozowej koszuli . dlatego wole skate <3

Odpowiedz na ten komentarz

drobs93 2010-05-30 21:23:30

srednio , zalezy tez jaki odcien tego rozu ;d

Odpowiedz na ten komentarz

Paula1213 2010-03-24 16:11:54

Różnie bo nie którym pasuje a nie którym nie :P a i co od kiedy różowy jest tylko dla dziewczyny ??? A my dziewczyny nosimy wszystkie kolory i co ??? To już szczyt chamstwa pisać że to pedał idiotki tak uważają :P ;)

Odpowiedz na ten komentarz

KitkaAnitka 2010-03-24 16:08:31

bedałyyyyyyyyyyyyyyyyy!!;pp

Odpowiedz na ten komentarz

agusia1501 2010-04-15 21:09:56

nie bardzo mi się to podoba, przypominają mi pedałków :P

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-03-24 16:12:11

FaJoWoOOo i OdlOooootooOOwOOoo : *

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-03-24 16:14:01

SeXi ... ;D Bynajmniej wiadomo , że chłopak jest odważny ... ;D:D:DDD Heee SERIOO ...;PP

Odpowiedz na ten komentarz

puszkapietruszka12 2010-03-24 16:27:09

mi sie nie bardzo podoba.. chłopak wygląda w niej mało męsko i tak za słłłłitaśnie .

Odpowiedz na ten komentarz

wesolek1997 2010-03-24 16:12:58

czasmi wyglądają fajnie


komentujie moje pytania plisss

Odpowiedz na ten komentarz

oldschoolbarbie 2010-03-24 16:10:14

dlaczego od razu pedaly bez przesady.
sa odwazni jak nosza roz i to fajne jest ;)
ale nie we wszystkich przypadkach.

Odpowiedz na ten komentarz

Inkognito 2010-03-24 16:09:09

dziewczęcy chłopak, i tyle. nie lubię tego..

Odpowiedz na ten komentarz

dojrzala13 2010-03-24 16:06:37

Roznie to bywa jednym pasuje,a drugim nie,ale malo ktory takie nosi;D

Odpowiedz na ten komentarz

nootosruux33 2010-03-24 16:06:52

to zależy bo niektórzy od razu kojarza mi się z pedałamii ;D

Odpowiedz na ten komentarz

bazyl997 2010-03-24 16:14:33

Różnie bo nie którym pasuje a nie którym nie :P a i co od kiedy różowy jest tylko dla dziewczyny ??? A my dziewczyny nosimy wszystkie kolory i co ???

Odpowiedz na ten komentarz

kublik9 2011-07-12 19:11:11

Mój wujek ma fajne 2 . Jedna z gołą laską a druga z napisem suck my dick :D

Odpowiedz na ten komentarz

buuuuu 2010-05-30 21:30:56

ależ oczywiście ; D

Odpowiedz na ten komentarz

BarteX93 2010-03-24 16:18:23

Pedałek :D

Odpowiedz na ten komentarz

szyszonowa1 2010-03-24 16:17:23

fajnie ;p

Odpowiedz na ten komentarz

xwiolax 2010-03-24 16:25:39

nie :(

Odpowiedz na ten komentarz

Żanetaaxd 2010-03-24 16:11:10

wg mnie to brdzydko wyglada xd

Odpowiedz na ten komentarz

misia12345678 2010-04-19 17:25:09

zależy od okoliczności

Odpowiedz na ten komentarz

KasiekEloElo320 2010-07-11 15:52:04

Spoko jest ;D

Odpowiedz na ten komentarz

nika98 2010-04-15 21:07:56

pol na pol

Odpowiedz na ten komentarz

doswiadczony89 2010-03-24 16:07:00

PEDAŁY!!!

Odpowiedz na ten komentarz

Stokrotka 2010-03-24 16:11:54

mi się nie podoba...

Odpowiedz na ten komentarz

monika0220 2010-03-24 16:29:54

nie fajnie xD

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-03-24 16:07:13

nie

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.