Opisy na gadu-gadu

Potrzebuję jakiś dłuższy opis na gg ożyciu,miłości,ludziach.?!:*

Tematy: gadka
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (8)

chwilę temu

Juda 2010-06-08 14:29:36

Nie każdy uśmiech jest oznaką radości nie każda łza smutku

Odpowiedz na ten komentarz

ucik 2010-04-01 22:46:00

'są dni, są chwile, są ludzie i debile' wiem że znane ale cóż ;)

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-06-08 14:41:17

Jesteś tak daleko, a najbliżej jak tylko można. <3


Bo 'tęsknić' i 'czekać' to prawie to samo...

Nie jest różowo.. I dobrze - nie cierpię różowego.

Nienawidzę. I to mój problem. Mój. Cholera.

"zbyt długo cię nie widziałam by nie tęsknić .. "

-Znam tylko jedną rzecz, która może być jednocześnie bardzo prosta i bardzo skomplikowana
-A co to takiego?
-Miłość.


Słowa - rany. Nie gojące się..

jak papier w toalecie będę kręcić sięęę!


[...] ale moje oczy umierają kiedy patrze w twoje ;**


Kochać. Zwyczajnie. Za nic. Na zawsze.

Staję na palcach, by Cię pocałować. Moja mała-wielka miłość.

Rozstania, powroty, euforia, tęsknota...

Może wszytsko jest bez sensu... ale nic bez znaczenia

.The best things in life are unseen - that's why we close our eyes when we KISS, CRY and DREAM..
/najważniejsze/najlepsze rzeczy w zyciu są 'niewidoczne'
dlatego zamykamy oczy całując, płacząc i marząc..

szaleńczo, obłąkańczo, nieprzytomnie. Kocham

Mów, że bez Ciebie na tym świecie ja nie znaczę przecież nic.



Zatrzymaj mnie nie daj mi odejść
Zapomnę cię nie będzie już nic
Cienie we mgle jak znajdę drogę
Jutro już nikt a dziś jeszcze my

Dziś wszystko podzielić chcesz
Lecz miłości nie przetniesz na pół

Odpowiedz na ten komentarz

WeroOonika 2010-04-01 22:44:32

`.Przyjaciele to anioły, które zawsze wiedzą kiedy przyjść.

Odpowiedz na ten komentarz

WeroOonika 2010-04-01 22:44:53

"...i pytam gdzie ta radość która kiedyś we mnie tkwiła...

`...Bo Są Takie Chwile ,za które człowiek oddałby całe życie....;***

Podczas każdego tańca,
któremu oddajemy się z radością,
umysł traci swoją zdolność kontroli,
a ciałem zaczyna kierować serce.... ;*

Dobrze, że życie jest tylko jedno... drugiego bym nie przetrwała...:(:(

I goniąc za marzeniami ..zatracasz się we własnej bajce ;*

Odpowiedz na ten komentarz

Banan1995 2010-04-01 22:42:49

google.pl

Odpowiedz na ten komentarz

Bells 2010-04-01 22:44:49

gogle

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2010-07-09 16:31:35

wejdz na dodatki.pl

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.