Co kupić chłopakowi na Dzień Chłopaka?

Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami! To taki wyjątkowy czas w roku, kiedy prawdziwi mężczyźni na chwilę stają się dziećmi i cieszą z najdrobniejszego upominku. Ci którzy faktycznie są dzieciakami, zamiast dystansu przejawiają coś w stylu obrazy, focha i złości, ale także radują się z tego, że ktoś o nich pamięta i podaruje im prezent! Co podarować chłopakowi 30 września? Pomysłów na podarunek tyle ilu facetów na świecie, ale my mamy dla Was kilka sprawdzonych, oryginalnych i na pewno trafnych propozycji.

Zacznijmy jednak od tego czym kierować się przy wyborze prezentu? Najważniejsze jest to czym osobnik płci męskiej się interesuje, o czym marzy i co chodzi mu po głowie. Oczywiste jest, że inny prezent powinien dostać sportowiec, mól książkowy albo fan gier komputerowych. To pasje i hobby lub ich brak powinny być punktem wyjścia do wyboru upominku. Kolejnym ważnym kryterium jest to na ile blisko z sobą jesteście (oczywiste jest, że inny prezent otrzyma brat czy kumpel, a inny druga połówka). Niewątpliwie ważne są także finanse. To ile chcesz i możesz przeznaczyć na prezent jest bardzo istotne i jeśli nie dysponujesz dużym budżetem, lepiej kup jakiś drobiazg lub własnoręcznie wykonaj upominek.
No i teraz przyszedł czas na nasze propozycje:  • Zrób prezent sama, czyli kategoria szalików, czapek i ozdobnych pudełek oraz fotografii czy filmów, które niewielkim nakładem finansowym, ale za to zaangażowaniem czasowym i manualnym zrobisz w swoim pokoju. Niewątpliwie to prezent, który będzie najbardziej oryginalny, ale czy on to doceni? Na pewno! Dla ważnej osoby warto się postarać!

  • Wpisane w pasje, a więc wszystko to co łączy się z hobby lub stylem życia chłopaka. Piłkarzowi możesz kupić nowe getry, naukowcowi książkę, a miłośnikowi mody stylowe skarpetki. Oczywiście może to być także najnowsza konsola albo wypad nad morze, wszystko zależy od budżetu jakim dysponujesz.

  • Wydarzenia kulturalne, czyli zabieram Cię do kina! Albo teatru, na koncert czy do muzeum. Takie wyjście to nie tylko oryginalny upominek, ale także ciekawa forma spędzania czasu. Każdy obdarowany biletami mężczyzny będzie zachwycony, szczególnie jeśli będą na mecz.

  • Adrenalina i pulsująca krew w żyłach do kupienia od zaraz. Kategoria pełna wrażeń i emocji. Escape room, szybka przejażdżka sportowym samochodem czy skok ze spadochronem można kupić na stronie prezenty.pl. On na pewno nigdy tego nie zapomni, a może to być także świetny patent na to by wspólnie przeżyć niesamowitą przygodę.

  • Dla chłopca z dystansem, czyli podejdź do tematu w sposób zabawny i podaruj mu coś co go rozbawi i ucieszy. Śmieszny kubek czy zestaw klocków sprawią, że będzie zachwycony.


Dzień Chłopaka to najważniejsze święto w całym roku! On nigdy Ci nie wybaczy, jeśli zapomnisz, dlatego najważniejsze, abyście tego dnia świetnie się bawili!