Jesteś krótkodystansowcem? Ten problem można rozwiązać!

Stosunek zakończony przedwczesnym wytryskiem to koszmar każdego mężczyzny. Wstyd, poczucie winy z powodu niezaspokojenia partnerki, niemoc i bezradność. Te odczucia nie są Ci obce? Sprawdź, jak opóźnić wytrysk i cieszyć się pełnią męskości.

Ćwiczenia mięśni Kegla – nie tylko dla kobiet


Przyjęło się, że mięśnie Kegla powinny ćwiczyć przede wszystkim kobiety w ciąży. Tymczasem u mężczyzn odpowiadają one często za problemy ze wzwodem. Aby wydłużyć erekcję i odzyskać kontrolę nad wytryskiem, warto ćwiczyć mięśnie dna miednicy. Jak to zrobić? Wyobrażamy sobie, że czujemy silną potrzebę oddania moczu i mocno zaciskamy mięśnie, tak jakbyśmy usiłowali to powstrzymać. Liczymy do dziesięciu i dopiero wtedy się rozluźniamy. Powtarzamy 3 razy, a całą serię wykonujemy kilka razy w ciągu dnia.


Nastawienie psychiczne jest bardzo ważne


Przyczyny problemów z wytryskiem mogą też tkwić w psychice. Dzieje się tak, gdy jesteśmy niepewni swoich możliwości, zestresowani i zniechęceni problemami przy poprzednich stosunkach. W poważniejszych przypadkach niezbędna może być pomoc seksuologa lub psychoterapeuty, jednak możesz też spróbować zaradzić temu sam. Jeśli po rozpoczęciu penetracji czujesz, że zbliża się ejakulacja, przestań na kilkanaście sekund wykonywać ruchy frykcyjne. Skup się na swoim oddechu i pieść partnerkę w powolny, delikatny sposób. Staraj się też rozpoczynać grę wstępną, gdy jesteś zrelaksowany i rozluźniony.


Najlepsze preparaty na opóźnienie wytrysku


Innym sposobem na przedwczesny wytrysk jest stosowanie tabletek, które wpływają na lepsze ukrwienie penisa i pozwalają odzyskać kontrolę nad momentem ejakulacji. Najważniejsze, aby wybierać preparaty o naturalnym składzie, bezpieczne dla zdrowia i o sprawdzonej skuteczności. Najlepszym obecnie środkiem bez recepty są tabletki Climax Control, które wydłużają stosunek i zapewniają mocniejszą erekcję, a nawet zwiększają rozmiar członka we wzwodzie, http://medicot.pl/produkt/climax-control-tabletki-na-opoznienie-wytrysku/.


Idealnym rozwiązaniem jest łączenie kilku metod na opóźnienie wytrysku, np produkt o nazwie vigrax stosowany jest głównie na poprawę erekcji ale dodatkowo opóźnia wytrysk nasienia http://medicot.pl/produkt/najlepszy-srodek-na-potencje-bez-recepty-vigrax/. Jeśli będziesz ćwiczył swoje mięśnie Kegla, stosował dobrej jakości suplement na problemy z wytryskiem i dbał o spokojną i zmysłową atmosferę w sypialni  - sukces masz niemal gwarantowany!
Agnieszka Dec