Zaloguj się✗ Zamknij
Pytania na temat: jaka-szkole-wybrac-po-gimnazjum
Jestem w 3 gimnazjum i nie wiem gdzie iść....
Więc tak, zacznę od opisania sytuacji :D Lubię matmę, zwierzęta ( w sensie takim, że interesują mnie ich zachowania), komputer. Myślałem nad technikum informatycznym lub liceum kierunek psycholog...Szkoła • Autor: Lisekmc 2011-10-21 01:42:59 5 odp
Tematy:
jaką szkołę wybrać po gimnazjum?
« poprzednie
następne »
Pomoc - Jak zdobywać punkty i awansować w rankingu ?
Zadawaj pytania, udzielaj odpowiedzi, oceniaj odpowiedzi innych. Generalnie im bardziej jestes aktywna, tym wyżej plasujesz sie w ranking Jak zdobywać rangi? Jak zdobywać punkty?
Zadawaj pytania, udzielaj odpowiedzi, oceniaj odpowiedzi innych. Generalnie im bardziej jestes aktywna, tym wyżej plasujesz sie w ranking Jak zdobywać rangi? Jak zdobywać punkty?